PERSONEEL

BESTUURSPAN

Adrie Albertyn

Adrie Albertyn

Skoolhoof
Jaar by OMS begin: 1983
Matrikuleer:
Hoërskool Sand du Plessis

Anita Fourie

Anita Fourie

Adjunkhoof
ISF Departementshoof

Jaar by OMS begin: 1994
Matrikuleer:
Hoërskool Sand du Plessis

Anné Gunter

Anné Gunter

GF Departementshoof
Jaar by OMS begin: 2008
Matrikuleer:
Hoërskool Piet Potgieter
Twanette Koekemoer

Twanette Koekemoer

Remediërende Hoof
Jaar by OMS begin: 2002
Matrikuleer:
Hoërskool Grenswag

ONDERWYSERS

Anika van der Merwe

Anika van der Merwe

Graad 1A
Jaar by OMS begin: 2020
Matrikuleer:
Hoërskool Ficksburg
Linda van Rooyen

Linda van Rooyen

Graad 1B
Jaar by OMS begin: 2006
Matrikuleer:
Hoërskool Hennenman
Chrisné Ehlers

Chrisné Ehlers

Graad 1C
Jaar by OMS begin: 2024
Matrikuleer:
Hoërskool Jim Fouché
Lehandri Jordaan

Lehandri Jordaan

Graad 2A
Jaar by OMS begin: 2023
Matrikuleer:
Hoërskool Transvalia
Elmarie Pretorius

Elmarie Pretorius

Graad 2B
Jaar by OMS begin: 2000
Matrikuleer:
Hoërskool Calvinia
Danel Minnaar

Danel Minnaar

Graad 2C
Jaar by OMS begin: 2021
Matrikuleer:
Potchefstroom Gimnasium
Karina Bekker

Karina Bekker

Graad 3A
Jaar by OMS begin: 2023
Matrikuleer:
Hoërskool Brits
Anné Gunter

Anné Gunter

Graad 3B
Jaar by OMS begin: 2008
Matrikuleer:
Hoërskool Piet Potgieter
Frances Louw

Frances Louw

Graad 3C
Jaar by OMS begin: 2022
Matrikuleer:
Hoër Meisieskool Oranje
Mia Kleinhans

Mia Kleinhans

Graad 4A
Jaar by OMS begin: 2024
Matrikuleer:
Eunice High School
Elmarie van Rooyen

Elmarie van Rooyen

Graad 4B
Jaar by OMS begin: 2006
Matrikuleer:
Hoërskool Generaal Hertzog
Anzel Henegan

Anzel Henegan

Graad 4C
Jaar by OMS begin: 2014
Matrikuleer:
Hoërskool Middelburg (Mpumalanga)
Engela le Roux

Engela le Roux

Graad 5A
Jaar by OMS begin: 1998
Matrikuleer:
Hoërskool Sand du Plessis
Jacolene Calitz

Jacolene Calitz

Graad 5B
Jaar by OMS begin: 2020
Matrikuleer:
Hoërskool Sentraal
Franceske Geeringh

Franceske Geeringh

Graad 5C
Jaar by OMS begin: 2022
Matrikuleer:
Hoërskool Waterkloof
Marteli Ross

Marteli Ross

Graad 6A
Jaar by OMS begin: 2019
Matrikuleer:
Hoërskool Vryburg
Natasja Geyer

Natasja Geyer

Graad 6B
Jaar by OMS begin: 2010
Matrikuleer:
Hoërskool Jim Fouché
Is-mari du Plooy

Is-mari du Plooy

Graad 6C
Jaar by OMS begin: 2023
Matrikuleer:
Potchefstroom Gimnasium
Marida Myburgh

Marida Myburgh

Graad 7A
Jaar by OMS begin: 2006
Matrikuleer:
Hoërskool Sand du Plessis
Elmarie Roos

Elmarie Roos

Graad 7B
Jaar by OMS begin: 2019
Matrikuleer:
Welkom Gimnasium
Margarete Swart

Margarete Swart

Graad 7C
Jaar by OMS begin: 2011
Matrikuleer:
Inligting volg…
Waarom Onderwys?
Inligting volg…
Celeste Viljoen

Celeste Viljoen

Graad 5-7
Jaar by OMS begin: 2003
Matrikuleer:
Hoërskool Daniëlskuil
Jené Smuts

Jené Smuts

Sesotho & Robotika
Jaar by OMS begin: 2023
Matrikuleer:
Hoër Meisieskool Oranje
Twanette Koekemoer

Twanette Koekemoer

Remediërende Onderrig
Jaar by OMS begin: 2002
Matrikuleer:
Hoërskool Grenswag
Nienke van der Walt

Nienke van der Walt

Remediërende Onderrig
Jaar by OMS begin: 2012
Matrikuleer:
Hoër Volkskool Graaff-Reinet

ASSISTENTE

Carmen Butler

Carmen Butler

Onderwys Assistent
Jaar by OMS begin: 2022
Matrikuleer:
Hoërskool Sentraal
Monya Honiball

Monya Honiball

Onderwys Assistent
Jaar by OMS begin: 2022
Matrikuleer:
Witteberg Hoërskool
Jean-Mari Venter

Jean-Mari Venter

Onderwys Assistent
Jaar by OMS begin: 2022
Matrikuleer:
Inligting volg…
Zané Engelbrecht

Zané Engelbrecht

Onderwys Assistent
Jaar by OMS begin: 2024
Matrikuleer:
Inligting volg…

ADMIN EN ONDERSTEUNINGSPERSONEEL

Suzanne de Villiers

Suzanne de Villiers

Ontvangsdame
Jaar by OMS begin: 2017
Matrikuleer:
Inligting volg…

Corlia van Heerden

Corlia van Heerden

Finansiële Beampte
Jaar by OMS begin: 2006
Matrikuleer:
Hoërskool Sentraal

Marita Meyer

Marita Meyer

Finansiële Beampte
Jaar by OMS begin: 2007
Matrikuleer:
Hoërskool Kenhardt

Chandriné Jones

Chandriné Jones

Sportorganiseerder
Jaar by OMS begin: 2012
Matrikuleer:
Hoër Meisieskool Oranje

Rochelle Pelser

Rochelle Pelser

Bemarker
Jaar by OMS begin: 2022
Matrikuleer:
Hoërskool Jim Fouché

Rita Prinsloo

Rita Prinsloo

Debiteure Klerk
Jaar by OMS begin: 2016
Matrikuleer:
Hoërskool Lichtenburg

Sarel Klokow

Sarel Klokow

IT Administrateur
Jaar by OMS begin: 2019
Matrikuleer:
Bethlehem Voortrekker Hoërskool
Martin Eichstädt

Martin Eichstädt

Terreinbestuurder
Jaar by OMS begin: 2021
Matrikuleer:
Hoërskool Adamantia
Béneli Pretorius

Béneli Pretorius

Matrone – Elizabeth le Rouxhuis
Jaar by OMS begin: 2005
Matrikuleer:
Hoër Meisieskool Oranje
Charlene du Toit

Charlene du Toit

Matrone – Elizabeth le Rouxhuis
Jaar by OMS begin: volg…
Matrikuleer:
Inligting volg…
Katinka Louw

Katinka Louw

Huismoeder – Bornmanhuis
Jaar by OMS begin: volg…
Matrikuleer:
Inligting volg…

MUSIEK EN KOOR

Renée Neuhoff

Renée Neuhoff

Musiekhoof
Jaar by OMS begin: 2024
Matrikuleer:
Inligting volg…
Werner Stander

Werner Stander

Afrigter: Junior en Senior Koor
Jaar by OMS begin: 2012
Matrikuleer:
Hoërskool Ladybrand
Maretha Steyn

Maretha Steyn

Musiekonderwyser
Jaar by OMS begin: 2018
Matrikuleer:
Hoërskool Andrew Rabie
Elsabé Raath

Elsabé Raath

Musiekonderwyser
Jaar by OMS begin: 2018
Matrikuleer:
Hoërskool Staatspresident Swart
Mariëtte de Waal

Mariëtte de Waal

Musiekonderwyser
Jaar by OMS begin: 2018
Matrikuleer:
Hoërskool Bothaville

ORANJE SKAKELS

Pre-Primêr

Webtuiste: Skool
Telefoon: 051 448 4149
Besigheidsure - Voldag:
Maandag - Vrydag: 07:00-17:15
Besigheidsure - Halfdag:
Maandag - Vrydag: 07:00-12:30

Primêr

Webtuiste: Skool | Koshuis
Telefoon: 051 447 6845
Besigheidsure:
Maandag - Donderdag: 07:00-15:00
Vrydag: 07:00-14:00

Sekondêr

Webtuiste: Skool | Koshuis
Telefoon: 051 447 4681
Besigheidsure:
Maandag - Donderdag: 07:00-15:00
Vrydag: 07:00-14:00

Reünie

Webtuiste
Navrae: Sarette Botha
Telefoon: 079 870 0495